Kurumsal

About Us Peyzaj mimarlığının her dalında hizmet veriyoruz. Sadece yaşam alanları değil, yaşamak istediğimiz alanlar yaratmaya 1998 yılında başladık. QFS Peyzaj Mimarlığı olarak kurulduğumuz günden bu yana peyzaj mimarlığının her dalında bilim ve teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanarak estetik, fonksiyonel, uzun ömürlü, tarafımızca denetlenen ve korunan yeşil alanlar yaratmaya devam ediyoruz. Bugün, projelerine bizim elimiz değdiğinde ortaya çıkan farkı takdir eden ve gelecek projelerini de bize teslim edenmüşterilerimizin sayısı çoğaldıkça işimizi doğru yaptığımızı daha çok hissediyor ve yolumuza güçlenerek devam ediyoruz.

Fidancılık alanında da parakende satışımız vardır, bahçe bakımı , çim dikimi alanlarındada hizmetinizdeyiz

Hizmetlerimiz!
Araba yolu, evin ortak kullanım alanlarının ayrılmaz bir parçasıdır ve hem araçlara hem de yayalara erişim sağlar. Aynı anda yayalar ve araçlar için yeterince geniş olmalıdır. Güvenlik açısından, sürücü sokağa dik açı yapacak ve bitki veya yapılar sürücünün görüşünü engellememelidir. Yolların düzgün bir şekilde drenajı için en az% 1 eğim olmalıdır. % 10'dan fazla eğim kışın tehlikeli olacaktır.

Dışarıda yaşamak için bir veranda isterseniz

Konum önemli bir husustur. Bir veranda  evinizin alanlarına uygun olmalıdır. Çoğunlukla güneşlenmek için kullanacaksanız, muhtemelen yatak odasından çıkmak isteyeceksiniz. Orada yemek ya da eğlenmeyi planlıyorsanız, mutfağa veya aile odasına yakın bir yere yaptırın . Elbette, kap,ı yerler, yerleşim seçeneklerinizi sınırlandırabilir. Göz önünde bulundurulması gereken diğer faktörler, güneş ışığına maruz kalma, yaz rüzgarları, iyi görüş ve gizliliktir.
Veranda boyutu avluyu, avlu alanını ve aile büyüklüğünü ne için kullanmak istediğinize bağlı olacaktır. Aileler  için 64 metrekarelik sabit yüzeyli veranda alanı uygun bahçe mobilyaları seçimi ile yeterli olacaktır.
Bir veranda evden % 1-2  eğim aşağıda  olmalıdır.