SÜS HAVUZU ÇEŞİTLERİ

 • DechairsHavuz Fiskiyeleri
  Fıskıye sistemli havuzlar
  Havuz fıskiyeleri yüzme havuzuna yetenek katar. Hvuzunuzun mevcut devirdaim sistemi içine yerleştirilir.

Fıskıye sistemli havuzlar

 • DechairsHavuz Selaleleri
  Şelale havuzları
  Dekoratif bir görüntü ve şelalenin rahatlatıcı etkisi.

Şelale havuzları

 • DechairsBitki Havuzları
  Bitki Havuzları
  Uygun gölet bitkilerinin eklenmesi, bir su bahçesinin güzelleştirilmesi için rahatlatıcı bir yöntemdir.

Bitki havuzları

 • DechairsBalık havuzları
  Balık havuzları
  Bahçenize bir balık havuzumu yapmak istiyorsunuz,yüzlerce aksesuar arasından seçeceginiz aksesuarlarla inşa edebiliriz

Balık havuzları

 • /><br />Duvar şelale sistemli havuzlar/><br />Duvar şelale sistemli havuzlar
  Duvar şelale sistemli havuzlar:
  Arka bahçenizde bir havuzunuz varsa, su duvarları harika bir ilave olur. Bir su duvarı inşa etmek rahatlarken tam bir sakin atmosfer yaratabilir.

Duvar şelale sistemleri:

 • DechairsDeckchairs
  Yapay kaya havuzları:Dekoratif kayalar, süs havuzlarının göz alıcı görselliklerinde önemli rol oynar.

Yapay kaya havuzları

 • Yapay GöletlerYapay Göletler
  Yapay Göletler:
  Suyun görüntü ve sesi, bahçelere huzurlu, doğal bir his verir. Mülkünüzde doğal bir su kaynağınız yoksa, bir havuz inşa ettirmeyi düşünün.

Yapay Göletler

  Doğru yapıldığında bahçedeki süs havuzu, abartısız nesiller boyu sürebilecek bir zarafet dokunuşu sunabilir. Süs havuzunuzu ışık veya süs havuzu figürleri gibi süs havuzu dekorasyon malzemeleriyle tamamlayabilirsiniz.

  Her türlü su alanı için (göletler, süs havuzları, yüzme havuzları, şelaleler vb.) profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.


   

Hizmetlerimiz!

Dikey Bahçe oluşturmak için kullanılan üç ana malzeme var; duvara 10 cm mesafe ile monte edilmesi gereken metal bir çerçeve, duvar ile bahçe arasındaki izolasyonu sağlayacak, duvarın ıslanmasını engelleyecek bir PVC plaka ve kısa köklü bitkilerin tutunacağı, poliamitten yapılmış, küflenmeye karşı dayanıklı keçe katman.

Bahçe Mobilyaları: Dış ortamlara karşı dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler seçiniz. Öncelikle de bahçe mobilyası seçerken dayanıklı ve uzun ömürlü bir ürün seçildiğinden emin olunması gerekmektedir. Bahçe veya açık balkonlar toz toprak alabilen yerlerdir. Bu yüzden mobilyanın kolay temizlenebilmesi çok önemlidir.. Ahşap mobilyalarda daha pürüzsüz yüzeyler, plastik malzemelerde damarsız ve parlak yüzeyler tercih edilmez ise damarların ve pürüzlerin arasına dolacak tozlar daha yepyeni almış olduğunuz mobilyalarınızı eski ve kirli bir görüntü sergileyebilir.

Peyzaj : Bilimsel ve sanatsal ilkelerin ve teknolojinin kullanılması ile doğal ve kültürel çevrenin planlanması, tasarlanması ile oluşturulur.çevresel ve estetik kalitenin geliştirilmesi ile yaşayanlar için sağlıklı estetik bir mekanlar oluşturulur .